Jak efektivně studovat a pracovat s informacemi

Jak efektivně studovat a pracovat s informacemi - Norma B. Kahn | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Norma B. Kahn
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak efektivně studovat a pracovat s informacemi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak efektivně studovat a pracovat s informacemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Norma B. Kahn. Číst Jak efektivně studovat a pracovat s informacemi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka nabízí různé způsoby jak se učit, které čtenář může přizpůsobit svým individuálním možnostem a stylu. Kniha je napsaná přehledně a prakticky, jednotlivé rady a návody ilustruje řada příkladů. Je rozdělena do čtyř kapitol: Základní myšlenky a strategie, Způsoby jak číst, psát, studovat a skládat zkoušky, Zdokonalování vhodného chování a vyhýbání se nevhodnému, Jak číst a učit se po celý život.


...Norma B. Jak efektivně studovat a pracovat s informacemi ... Vzdělávací kurz: Jak pracovat s pamětí a informacemi ... ... .Translated by Hana Kašparovská. 1. vyd. Praha: Portál, 2001. 149 s. ISBN 80-7178-443-5. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Kniha Jak efektivně studovat a pracovat s informacemi. Přidat komentář. Doporučujeme. Jak získávat přátele a působit na lidi. Autor knihy. Norma B. Kahn americká. Kniha Jak efektivně studovat a pracovat s informacemi je v. Přečtených: 6x: Knihotéce: 3x: Chystám se číst: ... Jak efektivněji studovat: 7 Kroků (s obrázky) - wikiHow ... . Přečtených: 6x: Knihotéce: 3x: Chystám se číst: 2x: Autorka nabízí různé způsoby jak se učit, které čtenář může přizpůsobit svým individuálním možnostem a stylu. Kniha je napsaná přehledně a prakticky, jednotlivé rady a návody ilustruje řada příkladů. Je rozdělena do čtyř kapitol: Základn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY