O čem ženy nesní 3

O čem ženy nesní 3 - Olga Sommerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Sommerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O čem ženy nesní 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?O čem ženy nesní 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Sommerová. Číst O čem ženy nesní 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tuhle knihu by měli číst všichni. Nechci říkat povinně, protože pak už by to lidi číst nechtěli, ale všichni by měli vědět, jak může skončit láska a ženy, které si neuvědomují vlastní cenu a dovolí mužům, aby s nimi zametali.Třeba by pak ubylo týraných žen, kdyby si mohly přečíst, že tenhle začarovaný kruh rozseknout jde, i když to není snadné. A ty, které mají šťastný a láskyplný vztah, by si ho začaly víc vážit.


...eny nesní 3 Autor: Sommerová, Olga Nakladatel: Sláfka EAN: 9788086631134 ISBN: 80-86631-13-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 394 stran, česky Rozměry: 12 × 16,5 cm Rok vydání: V knize O čem ženy nesní vede se svými anonymními přítelkyněmi intenzivní dialog, prožívá s nimi jejich nesnáze a nechá je vyříkat všechny své bolesti ... Sommerová Olga - O čem ženy nesní 3 | Srovnanicen.cz ... . Přitom se zamýšlí nad (ponižujícím) ženským údělem. Tvrdí, že české ženy mají obecně nízké sebevědomí … že muži byli vychováni k tomu, že empatii a ... Elektronická kniha: O čem ženy nesní 3 Autor: Olga Sommerov á. Intimní příběhy čtrnácti žen, které prošly nešťastným manželstvím a pokusily se nají ... Kniha O čem ženy nesní 3 - Trh knih - můj antikvariát online ... . Tvrdí, že české ženy mají obecně nízké sebevědomí … že muži byli vychováni k tomu, že empatii a ... Elektronická kniha: O čem ženy nesní 3 Autor: Olga Sommerov á. Intimní příběhy čtrnácti žen, které prošly nešťastným manželstvím a pokusily se nají...SOUVISEJÍCÍ KNIHY