Duše rostlin

Duše rostlin - Radomil Hradil | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radomil Hradil
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Duše rostlin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Duše rostlin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomil Hradil. Číst Duše rostlin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Snad poprvé se J. W. Goethe představí českým čtenářům v této knize nejen jako básník, ale i jako přírodovědec, kterému síla básnické imaginace umožnila poznávat živou přírodu v její pravé podstatě. Kniha přibližuje jako záležitost velmi aktuální Goethovu nauku o metamorfóze rostlin a ukazuje zákony organiky: stupňování, polaritu a trojčlennost. Poznáváme rostlinu jako trojčlennou bytost a klademe si otázku, zda má tato bytost také duši a jaká je duše rostlin. Kniha chce ukázat nový přístup k rostlinám založený na meditativním vciťování se do studované přírodní bytosti.


...še rostlin oblíbeného a osobitého bylináře obsahuje portréty 56 rostlin (slovy i nádhernými fotografiemi), jak velmi rozšířených, tak méně známých ... Duše rostlin | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Každý z těchto portrétů jde ovšem, jak má autor ve zvyku, do hloubky. Kniha Duše rostlin oblíbeného a osobitého bylináře obsahuje portréty 56 rostlin (slovy i nádhernými fotografiemi), jak velmi rozšířených, tak méně známých. Každý z těchto portrétů jde ovšem, jak má autor ve zvyku, do hloubky. Česnek medvědí (bylinná tinktura - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný ex ... PDF DUŠE ROSTLIN - Antroposof ... . Každý z těchto portrétů jde ovšem, jak má autor ve zvyku, do hloubky. Česnek medvědí (bylinná tinktura - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný extrakt z listů a květních pupenů léčivé rostliny česneku medvědího pro imunitu, vylučování těžkých kovů a pro normální činnost oběhové a střevní soustavy. Vylučuje těžké kovy z těla. K výrobě použito 100 % živých rostlin. Duše rostlin (Anima plantarum - RAW) -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY