Víra navzdory KGB

Víra navzdory KGB - Hermann Hartfeld | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hermann Hartfeld
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Víra navzdory KGB.pdf


Chcete si knihu přečíst?Víra navzdory KGB ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hermann Hartfeld. Číst Víra navzdory KGB Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autentické vyprávění, které nás zavede do Sovětského Svazu 60. let, do éry Nikity Chruščova. Křesťané jsou vystaveni systematickému a vytrvalému pronásledování. V pracovní kolonii za ostnatým drátem se ocitá trojice baptistů, pravoslavný duchovní, letniční pastor a kazatel adventistů. Budou tito lidé schopni společně duchovně komunikovat? Nebo dají přednost neplodným náboženským hádkám? Autor knihy má toto vyprávění z první ruky, neboť sám prožil několik let v sovětském gulagu.


...a: Víra navzdory KGB - Hermann Hartfeld ... Všechny knihy - nakladatelstvi-stefanos.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Víra navzdory KGB 1,97 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Sovětský svaz 60. let. Éra Nikity Chruščova, doba oteplení, tání po desetiletích stalinské hrůzovlády. Víra navzdory KGB - Hartfeld, Hermann ... www.elektronicke-knihy.info ... . Víra navzdory KGB - Hartfeld, Hermann ; Kniha čtenáře zavádí do Sovětského svazu 60. let 20. století. Byla to éra Nikity Chruščova, který se ostře stavěl proti věřícím občanům. V těchto letech KGB věřící křesťany...SOUVISEJÍCÍ KNIHY