Orwar - Dech Ledového krále

Orwar - Dech Ledového krále - Pavel Baroch | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Baroch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Orwar - Dech Ledového krále.pdf


Chcete si knihu přečíst?Orwar - Dech Ledového krále ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Baroch. Číst Orwar - Dech Ledového krále Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha volně navazuje na předchozí román Orwar - Araverův meč. Dá se před mocným nepřítelem utéci? Pokud ano, jak daleko je nutné utíkat, aby byl člověk v bezpečí? Záleží na tom, jak mocný je zmíněný nepřítel. Ať to však vezmeme z kterékoli strany, utíkat se nedá věčně. Nepřítele je možné porazit pouze tehdy, zjistíme-li kde je jeho slabé místo. Tajemní přátelé mladého rikha z Hobaru to vědí a nasměrují jeho kroky k cíli vzdálenému přes tisíc mil, ukrytému za pásem severních horských velikánů, kam noha orwařana ještě nikdy nevkročila.Jméno kouzelnického učně Tirina se stává slavným, avšak málokoho by při pohledu na mladého rikha, sedícího dennodenně v chalupě mistra Světlana nad hromadami knih napadlo, že právě on je čarodějem, o kterém se poslední týdny tolik hovoří. Kdo ví, jestli by se mu přeci jen nezalíbilo vyhřívat se na výsluní slávy? Nebyl čas, podrobit jej takové zkoušce. Temný mág, Karmelin Lauros, je příliš mocným protivníkem na to, aby bylo bezpečné zůstat v Orwaru. Již podruhé opouští Tirin nejen rodnou vesničku Hobar, ale i Orwarské knížectví a vydává se s přáteli na daleký sever odhalit tajemství města Bórviku.


...Orwar - Dech Ledového krále - Pavel Baroch ... detaily torrentu Meno suboru: 8800 Knih vsech zanru ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Úvod Knihy Beletrie Fantasy Orwar - Dech Ledového krále. Orwar - Dech Ledového krále Pavel Baroch. Cena v prodejně: 119 K ... Orwar - Dech Ledového krále Autor: Bar ... V moci proudu - Pavel Baroch | Knihy Dobrovský ... ... Orwar - Dech Ledového krále Autor: Baroch, Pavel Nakladatel: Robida EAN: 9788023889185 ISBN: 80-238-8918-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 334 stran, česky Rozměry: 10,5 × 18,5 cm Rok vydání: 2002 Dech ledového krále kniha od: Pavel Baroch. 40 % 1 hodnocení ... Orwar 2. Žánr: Literatura česk ... Orwar. V této sekci j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY