Krásy italských zahrad

Krásy italských zahrad - Ivar Otruba | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivar Otruba
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krásy italských zahrad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krásy italských zahrad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivar Otruba. Číst Krásy italských zahrad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace osvědčeného autora - profesora Ivara Otruby, klasika české zahradní architektury - dává čtenáři nahlédnout do palácových zahrad po celé Itálii očima zahradního architekta. Na publikaci, která nechce být historicko-uměnovědným dílem pro erudované odborníky, je vzácná především skutečnost, že je výsledkem osobních cest a pozorování autora, který nás seznamuje nejen s historií těchto zahrad, ale i s jejich kouzlem z hlediska zahradní architektury. Pomocí mnoha barevných ilustrací celků a detailů se octnete v zahradách starověkého i současného Říma, poznáte krásy známých i téměř neznámých zahrad pod Alpami, v půvabném Toskánsku, Latia a Campanie. Nejeden její čtenář se po jejím přečtení rozhodne poznat krásy italských palácových zahrad osobně.


...né miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky ... OTRUBA, Ivar : Krásy italských zahrad ... . Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Krásy italských zahrad Autor: Otruba, Ivar Nakladatel: Era - vydavatelství EAN: 9788086517667 ISBN: 80-86517-66-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 147 stran, česky Rozměry: 23 × 28 cm Rok vydání: 2003 (1. vydání) Kupte knihu Krásy italských zahrad od Ivar Otruba na Martinus.cz. ... Krásy italských zahrad - Ivar Otruba | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Kupte knihu Krásy italských zahrad od Ivar Otruba na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Krásy italských zahrad Publikace osvědčeného autora - profesora Ivara Otruby, klasika české zahradní architektury - dává čtenáři nahlédnout do palácových zahrad po celé Itálii očima zahradního architekta. Na publikaci, která nechce být historicko - um...SOUVISEJÍCÍ KNIHY