Osm let na cestách po naší planetě

Osm let na cestách po naší planetě - Bruno Robineau, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bruno Robineau,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osm let na cestách po naší planetě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osm let na cestách po naší planetě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruno Robineau,. Číst Osm let na cestách po naší planetě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha francouzských cestovatelů není jedním z dalších klasických cestopisů. Oba manželé strávili na cestě osm let a jejich jediným majetkem byl stan, vařič, oděv a několik knih. Navštívili Irsko, Čínu, Malajsii, Izrael, Maďarsko, Řecko, Guatemalu, Novou Kaledonii, Austrálii a Bolívii. Zvláštní je však způsob, který si pro poznávání těchto zemí a jejich obyvatel zvolili - snažili se totiž poznávat lidi při jejich práci, život v rodinách těchto lidí, kdy se přizpůsobovali jejich návykům i kultuře a společně s nimi prožívali jejich strasti i štěstí. Kamkoli přišli, nepřicházeli jako Evropané či Francouzi, ale jako lidé, stejní jako oni, ne jako cestovatelé a milovníci exotiky, ale jako součást jejich obyčejného každodenního života. Kniha tak nabízí jedno a tisíc nevšedních vyprávění o světě a zvycích obyčejných lidí a jejich kultur.


... na cestách po naší planetě Autor: Robineau, Bruno a Robineauová, Maryvonne Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788072075140 ISBN: 80-7207-514-4 Originál: Ili vivis sur la tero (Ok jaroj da migrado cirkau nia planedo) Překlad: Drahotová, Jindřiška Popis: 1× kniha, brožovaná, 172 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Kniha francouzských cestovatelů není jedním z dalších klasických cestopisů ... Znáte 10 nejrychlejších zvířat planety? - Epochaplus.cz ... . Oba manželé strávili na cestě osm let a jejich jediným majetkem byl stan, vařič, oděv a několik knih. Navštívili Irsko, Čínu, Malajsii, Izrael, Maďarsko, Řecko, Guatemalu, Novou Kaledonii, Austrálii a Bolívii. Zvláštní je však způsob, který si pro poznávání těchto zemí a jejich ... Osm let na cestach po nasi planete. ... Na naší planetě žije osm druhů medvědů s pěknou řá ... Osm let na cestách po naší planetě - Bruno Robineau ... ... . Oba manželé strávili na cestě osm let a jejich jediným majetkem byl stan, vařič, oděv a několik knih. Navštívili Irsko, Čínu, Malajsii, Izrael, Maďarsko, Řecko, Guatemalu, Novou Kaledonii, Austrálii a Bolívii. Zvláštní je však způsob, který si pro poznávání těchto zemí a jejich ... Osm let na cestach po nasi planete. ... Na naší planetě žije osm druhů medvědů s pěknou řádkou p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY