Koupelny

Koupelny - Zdeňka Lhotáková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeňka Lhotáková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koupelny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koupelny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeňka Lhotáková. Číst Koupelny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha by měla být pomocníkem pro všechny, kdo chtějí budovat koupelnu ve svém novém domě či rekonstruovat koupelnu starou, ale také pro ty, kdo mají v koupelně problémy se zatékáním, vlhkostí nebo například plísní. V publikaci je řeč o koupelnách nejen v domech bytových, v rodinných domcích, ale i v domech panelových. Nechybí ani kapitola o vodě, kanalizaci, elektroinstalaci a zařizovacích předmětech. Kniha je doplněna fotografiemi a ilustračními obrázky.


...me koupelny kompletně včetně 3D návrhu a realizace na klíč, rádi vám pomůžeme také s jednotlivými částmi koupelnového vybavení ... Home | Koupelny JaS - koupelny, obklady a dlažby ... ... . Základem designu koupelny jsou jednoznačně obklady a dlažba , kvalitní vodovodní baterie , sprchy nebo sprchové sety a sanitární keramika od renomovaných výrobců . Koupelny Ptáček, děláme koupelny, ve kterých se žije. Navštivte jedno z našich 54 koupelnových studií Ptáček. Největší galerie koupelen v ČR. Připravit si horkou lázeň v příjemné stylové koupelně můžete díky SIKO i vy. Vyberete si vše, ... Řešení Bezbariérová koupelna - YouTube ... . Největší galerie koupelen v ČR. Připravit si horkou lázeň v příjemné stylové koupelně můžete díky SIKO i vy. Vyberete si vše, co pro svojí vysněnou koupelnu budete potřebovat. Základem každé koupelny jsou obklady a dlažba, které jsou významným designovým ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY