Edudant a Francimor

Edudant a Francimor - Karel Poláček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Poláček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Edudant a Francimor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Edudant a Francimor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Poláček. Číst Edudant a Francimor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Edudant a Francimor jsou synci kouzelnice madame Halabáby. Edudant, starší a silnější, a hubený Francimor žijí spokojeně s matkou v chaloupce v temném lese. Společnost jim dělají bílý kozel Rudolf, starý drak Verpanides a černý kocour Šmakovník. Jednou se oba hoši vydají na kouzelném koštěti se svými spolužáky na školní výlet. Nešťastnou náhodou při návratu zabloudí a upadnou do rukou loupežníků. Podaří se jim však uprchnout a při své cestě domů se dostanou do podivuhodných končin a prožívají neuvěřitelné příhody. Kniha, plná fantastických situací a groteskních dobrodružství, sršící vtipem a nápady, je báječným čtením pro všechny děti i rodiče. Vyprávění, kterým se autor vrací do světa dětí, patří k české humoristické klasice.


...t a Francimor jsou synci kouzelnice madame Halabáby ... PDF Karel Poláček Edudant a Francimor ... . Edudant, starší a silnější, a hubený Francimor žijí spokojeně s matkou v chaloupce v temném lese. Společnost jim dělají bílý kozel Rudolf, starý drak Verpanides a černý kocour Šmakovník. Nehledě na to, že Edudant a Francimor jsou úlet, ale navazující na českou mytologicou tradici (Dlouhý, široký a bystrozraký). Žádný chytrák Bugs, s tim jeho Co je šéfe, bych ho zabil. Tohle dílko se mi líbí, pač je jednak našláp ... PDF Edudant a Francimor - pdfknihy.maxzone.eu ... . Tohle dílko se mi líbí, pač je jednak našláplý, někdy mi příjde volné puštění mysli, a pak Steindler mu svým perfektním dabingem ... Edudant a Francimór. 74 likes. Tato stránka byla vytvořena jako pocta mým dětským hrdinům. Pokud byli i vašimi olajkujte! Edudant a Francimor jsou synci ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY