Etiopské bajky a pohádky

Etiopské bajky a pohádky - Pavel Mikeš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Mikeš
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Etiopské bajky a pohádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Etiopské bajky a pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Mikeš. Číst Etiopské bajky a pohádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výběr osmnácti bajek a pohádek překládaných českému čtenáři v této knize představuje první sbírku etiopské lidové slovesnosti přeloženou přímo z amharštiny do češtiny. V knize naleznete také přílohu věnovanou etiopskému písemnictví. Dále doslov od prof. Kropáčka a malý slovníček. V průběhu knihy některé pohádky doplňují kresby etipských křížů. V závěru knihy jsou uvedeny ukázky etiopského slabikového písma a etiopských číslic.


... bajky a pohádky (e-kniha) Autor: Pavel Mikeš - Výběr osmnácti bajek a pohádek překládaných českému čtenáři v této knize představuje první sbírku etiopské lidové slovesnosti přeloženou přímo z amharštiny do češtiny ... POHÁDKY (hrané filmy) - YouTube ... . Elektronická kniha: Etiopské bajky a pohádky Autor: Pavel Mikeš - Výběr osmnácti bajek a pohádek překládaných českému čtenáři v této knize představuje první sbírku etiopské lidové slovesnosti přeloženou přímo z amharštiny do češtiny. > Etiopské bajky a pohádky-11% sleva. Kniha: Etiopské bajky a pohádky Autor: Pavel Mike š. Výpravně provedená publikace, která je na našem trhu zcela ojedinělá. ... ... Kniha: Pohádky čaroděje Archibalda | Knihy.ABZ.cz ... . > Etiopské bajky a pohádky-11% sleva. Kniha: Etiopské bajky a pohádky Autor: Pavel Mike š. Výpravně provedená publikace, která je na našem trhu zcela ojedinělá. ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY