Síla soucítění

Síla soucítění - Jeho svatost Dalajlama XIV. | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeho svatost Dalajlama XIV.
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla soucítění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Síla soucítění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeho svatost Dalajlama XIV.. Číst Síla soucítění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka přednášek Jeho Svatosti XIV. dalajlamy. Mnoho lidi žádalo dalajlamu, aby promluvil o současných problémech lidstva. Během těchto rozprav, které se uskutečnily v Londýně, mluví dalajlama o řadě otázek: o Bosně, rasové nenávisti, o diskriminaci pohlaví a o ochraně životního prostředí. Svou typickou prostou a srozumitelnou formou dalajlama popisuje, jak máme správně žít a umírat a jak máme vnášet moudrost do svých každodenních životů.


...la soucítění Přidat komentář. Mimir ... Kniha Síla soucítění - sbírka přednášek Jeho Svatosti XIV ... ... . 13.08.2018. Moje zoznámenie s Dalajlámom, nechcem mu krivdiť a bolo by úzkoprsé robiť závery na jeho tvorbu, avšak veľmi plytké prednášky. ... Kniha: Síla soucítění - Svatost Dalajlama Jeho. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Titul, Síla soucítění (Jeho svat ... Síla soucítění - Jeho svatost Dalajlama XIV. | KOSMAS.cz ... ... . ... Titul, Síla soucítění (Jeho svatost dalajlama XIV.), je súborom prednášok, ktoré obsahujú filozofiu prístupu k porozumeniu života s kvalitami lásky, súcitu, smrti a porozumenia týchto podôb v každej životnej situácii. Pozitívne a negatívne vnímanie v každom človeku má rôznu mieru v akceptácii skuto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY