Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů

Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů - Jaroslav Heřmanský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Heřmanský
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Heřmanský. Číst Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní anglicko-český sportovní slovník je první svého druhu u nás a je určen všem, kdo přicházejí do kontaktu s anglickou sportovní terminologií, ať již jsou to samotní sportovci cestující do ciziny, trenéři a manažeři, nebo pouze milovníci sportu a fanoušci sledující sport v zahraničí prostřednictvím televizních obrazovek. Zahrnuje širokou paletu sportů, a to nejen těch, které se u nás běžně provozují, ale i sportů typicky britských a amerických, jako jsou např. kriket, bowls nebo americký fotbal. Mapuje i nové, tzv. extrémní sporty, jejichž terminologie je z větší části slangová. V rozsáhlé závěrečné části přináší sportovní výrazy, které se obecně týkají oblasti sportu.


... anglicko-český sportovní slovník je první svého druhu u nás a je určen všem, kdo přicházejí do kontaktu s anglickou sportovní terminologií ... Slovník nářečí Opavského Slezska / Nejlevnější knihy ... . Zahrnuje širokou paletu sportů, a to nejen těch, které se u nás běžně provozují, ale i sportů typicky britských a amerických, jako jsou např. kriket, bowls nebo americký ... Objednávejte knihu Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů - Jaroslav Heřmanský: ... Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů levně ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů - Jaroslav Heřmanský: Krátky popis: Exkluzívní produkt Moderní anglicko-český slovník sportovních výrazů - Jaroslav Heřmanský od výrobce Barrister & Principal u nás najdete v akcii od 99 Kč : Obvyklá cena: 79 Srovnání c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY