Boříkovy lapálie

Boříkovy lapálie - Adolf Born, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adolf Born,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Boříkovy lapálie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Boříkovy lapálie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adolf Born,. Číst Boříkovy lapálie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veselá knížka příběhů školáka Boříka a jeho holešovické party baví čtenáře již více než 30 let. Všechny jejich klukoviny a průšvihy se odehrávají nejen ve škole, ale i mimo ni a občas také doma. Ve všech situacích se ale čtyři kamarádi projeví jako správní kluci. A hlavně se od srdce zasmějete a vzpomenete na vlastní bláznivé příhody, které provázejí každého kluka či holku během těch strastiplných školních let.


...vy lapálie je populární série knih českého spisovatele Vojtěcha Steklače ... Velké Boříkovy lapálie - Vojtěch Steklač od 190 Kč ... ... .Knihy byly inspirovány slavnou sérií Malý Mikuláš od Reného Goscinnyho.. Jedná se o příběhy party čtyř kluků z Holešovic, kteří zažívají různé veselé a dobrodružné příhody a často se potýkají s nepřízní rodičů a třídní učitelky. Souborné vydání knih Boříkovy lapálie, Boříkovy lapálie - Kniha druhá a Nové Boříkovy lapálie. Příběhy všech tří částí jsou čtivé, hemží se jednoduchými a rych ... Boříkovy lapálie Kniha druhá / Nejlevnější knihy ... . Příběhy všech tří částí jsou čtivé, hemží se jednoduchými a rychlými dialogy, vtipnými prohozy, klukovským žargonem i situační komikou. Boříkovy lapálie, tak jak vám je předkládáme, těšili nejednoho z vašich rodičů. Dnes nabízíme nové čtenářské generaci už čtvrté vydání. Veselá knížka příběhů školáka Boříka a jeho holešov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY