Heydrich - Sluha smrti

Heydrich - Sluha smrti - Charles Whiting | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Charles Whiting
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Heydrich - Sluha smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Heydrich - Sluha smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Whiting. Číst Heydrich - Sluha smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Charlese Whitinga Heydrich – sluha smrti je netradiční sondou do života této kontroverzní postavy v dějinách Německa, ale i Československa a celé Evropy. Třebaže se nejedná o podrobné dílo, čtenář se dozvídá o závažných momentech jeho kariéry, počínaje neúspěšným působením u německého válečného námořnictva, po němž následoval dravý vzestup u Himmlerovy SS na post šéfa gestapa. Současně Whiting přináší některé zajímavé, ač méně známé detaily o soupeření a spolupráci tajných služeb za 2. světové války, a to jak v rámci Německa, tak i celé Evropy – zejména v souvislosti s britskou SIS a napojením na britskou královskou rodinu a anglo-americkou finančně politickou scénu, to vše s ohledem na poválečný vývoj nové Evropy. S tím je neodmyslitelně spjata i otázka židovská, místy až v šokující míře, a Heydrichovo působení v českých zemích s dopadem na německý válečný průmysl, ale i místní obyvatelstvo. V závěru pak kniha poněkud nezvyklým způsobem, opět v celoevropském kontextu, pojednává o atentátu na Heydricha a jeho tragických důsledcích.


...harlese Whitinga Heydrich - sluha smrti je netradiční sondou do života této kontroverzní postavy v dějinách Německa, ale i Československa a celé Evropy ... Smriti - Wikipedia ... . Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách . Kniha Charlese Whitinga Heydrich - sluha smrti je netradiční sondou do života této kontroverzní postavy v dějinách Německa, ale i Československa a celé Evropy. Třebaže se nejedná o podrobné dílo, čtenář se dozvídá o závažných momentech jeho kariéry, ... V úterý 27. května 1942 se pokusili parašutist ... VIAF ID: 49236672 (Personal) ... . Třebaže se nejedná o podrobné dílo, čtenář se dozvídá o závažných momentech jeho kariéry, ... V úterý 27. května 1942 se pokusili parašutisté Jan Kubiš a Jozef Gabčík zabít generála SS Reinharda Heydricha. Třebaže se jim to...SOUVISEJÍCÍ KNIHY