Tao jóga a sexuální energie: Jak přetvářet tělo, mysl a ducha

Tao jóga a sexuální energie: Jak přetvářet tělo, mysl a ducha - Eric Steven Yudelove | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eric Steven Yudelove
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tao jóga a sexuální energie: Jak přetvářet tělo, mysl a ducha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tao jóga a sexuální energie: Jak přetvářet tělo, mysl a ducha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Steven Yudelove. Číst Tao jóga a sexuální energie: Jak přetvářet tělo, mysl a ducha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace obsahuje 14-týdenní kurz, který vás změní na nejzákladnějších úrovních. Jakmile začnete praktikovat tato dlouho zamlčovaná tajemství z jógy, čchi-kungu, vnitřní alchymie a sexuálního kung-fu, budete na nejlepší cestě ke zdokonalení svého zdraví ve všech aspektech, jakož i k plnému prožívání života. Publikaci lze okamžitě využít, ať již naprostýmmi začátečníky, nebo adepty jógy. Jednotlivá cvičení doplňuje více než 130 ilustrací. Autor vysvětluje cvičební figury krok za krokem, jeho instrukce jsou jasné a pochopitelné.


...a a sexuální energie: Jak přetvářet tělo, mysl a ducha ... Nové knihy-březen 2003 ... . Eric Steven Yudelove ... Tao jóga a sexuální energie Autor: Yudelove, Eric Steven Nakladatel: Eugenika EAN: 9788089115150 ISBN: 80-89115-15-2 Originál: Taoist Yoga and Sexual Energy - Transform Your Body, Mind, and Spirit jak přetvářet své tělo, mysl a ducha, jak být sám sobě léčitelem, jak chápat vlastní sexualitu, jak vnést tajná taoistická ložnicová umění do každodenního života, jak prohlubovat, upevňovat a rozvíjet své sexuální prožitky; jak komunikovat s tělem i duší partnera; jak tvořit svoji budoucnost, a mnoho dalšího. Kniha: Tao jóga a sexuální energie Jak přetvářet tě ... Výsledek vyhledávání v databázi ČLOVĚK ... . Kniha: Tao jóga a sexuální energie Jak přetvářet tělo, mysl a ducha Autor: Eric Steven Yudelove Publikace obsahuje 14 týdenní kurz, který vás změní na nejzákladnějších úrovních. Tao jóga a sexuální energie. Eric Steven Yudelove. Jak přetvářet tělo, mysl a ducha. Eugenika 2003....SOUVISEJÍCÍ KNIHY