Z prachu zrození

Z prachu zrození - Ray Bradbury | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ray Bradbury
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z prachu zrození.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z prachu zrození ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ray Bradbury. Číst Z prachu zrození Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje okouzlující příběhy, v nichž čtenář rozpozná prvky, které se autorovým dílem prolínají už řadu desetiletí. Z řady netradičně strašidelných povídek s tematikou Halloweenu pak vznikla kronika rodiny Elliotových, jejíž členové mají s lidmi problémy, neboť vedou jiný způsob života: ve dne spí a v noci létají, ale přesto se často chovají mnohem lidštěji než lidé, kteří ostří kůly a rozvěšují krucifixy. Poetický klasik SF nás však především opět zve na vyjížďku do říše fantazie, vzpomínek a klikatě plynoucího času.


...u zrození (2001, From the Dust Returned) je fantasy román amerického spisovatele Raye Bradburyho vzniklý pospojováním jeho sedmi povídek z let 1946-1994 týkajících se rodiny Elliotových ... Marťanská kronika - rozbor díla k maturitě (2) | Rozbor ... ... . Rodina se skládá z duchů, upírů, mumií a dalších roztodivných bytostí. Ti vedou jiný způsob života než ostatní: ve dne spí a v noci létají, ale přesto se často chovají ... Bohužel nebylo co, protože kniha Z prachu zrození v té době u nás ještě nebyla vydána. Ta myšlenka se mi ale čas od času sama připomněla, až jsem si knihu konečně našla a přečetla. Nezklamala mě ani v nejmenším. Jde o poetické vyprávění o strašidlech, upírech, ... Z prachu zrození - Raymond Douglas Bradbury | Databáze knih ... . Ta myšlenka se mi ale čas od času sama připomněla, až jsem si knihu konečně našla a přečetla. Nezklamala mě ani v nejmenším. Jde o poetické vyprávění o strašidlech, upírech, mumiích a dalších tvorech, kteří žijí v těsné ... Vzduch, který dýcháme, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY