Divadlo Viola - 40 sezón

Divadlo Viola - 40 sezón - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Divadlo Viola - 40 sezón.pdf


Chcete si knihu přečíst?Divadlo Viola - 40 sezón ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Divadlo Viola - 40 sezón Online je nyní tak snadné!

POPIS


Viola - to je neuvěřitelných čtyřicet sezón nejnáročnějšího a nezastupitelného umění, nepřerušená kontinuita vývoje od poetické vinárny s nabídkou poezie a jazzu ke komorní divadelní scéně jedinečné autorské, inscenační a zejména interpretační úrovně, kde je čtyři desítky let systematicky uváděno dílo nejvýznamnějších českých i světových básníků a dramatiků a kde stále působí elita herců, režisérů a hudebníků. Vůdčí osobnosti Violy - dr. Vladimír Justl a současná ředitelka dr. Miluše Viklická - hovoří o smyslu, historii i současnosti Violy, přední režiséři podávají aktuální svědectví o specifice umělecké práce na této nejprestižnější pražské umělecké adrese. Tyto pohledy osobností Violy doplňují komentáře kritiků a teoretiků a také znovu vyvolané hlasy legend formátu Vladimíra Holana, Jaroslava Seiferta, Karla Högera, Ladislava Peška, rudolfa Hrušinského, Viktora Preisse a mnoha dalších v anketě na téma Viola a já. Publikaci provázejí ukázky z rozsáhlé umělecké dokumentace Violy především od našich nejpřednějších divadelních fotografů - Pavla jasanského a Viktora Kronbauera.


...Viola bude v červnu hrát! To je ta nejlepší zpráva ... Podpořme společně oblíbené pražské divadlo Viola # ... ... . Těšíme se na vás! Omezení počtu osob a přísné hygienické podmínky v divadle jsou ale stále platné. Přesto vám chceme nabídnout alespoň sedm červnových večerů pokaždé pro 40 diváků. Viola (pod názvem „Konírna") jako hlavní hnízdo „kontrarevoluce" je vykreslena v epizodě Klauni z televizního seriálu 30 případů majora Zemana. Literatura. VIKLICKÁ, Miluše, DVOŘÁK, Jan: Divadl ... Kniha: Divadlo Viola 40 sezón | Knihy.ABZ.cz ... . Literatura. VIKLICKÁ, Miluše, DVOŘÁK, Jan: Divadlo Viola - 40 sezon. Pražská scéna 2002, ISBN 80-86102-30-0; Reference Všechny informace o produktu Kniha Divadlo Viola-40 sezon, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Divadlo Viola-40 sezon. Divadlo Viola-40 sezon od 425 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme per...SOUVISEJÍCÍ KNIHY