Velká dětská encyklopedie

Velká dětská encyklopedie - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká dětská encyklopedie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká dětská encyklopedie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká dětská encyklopedie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak fungují záchody v kosmických lodích? Kdo byli Vikingové? K čemu sloužily hrady? Jak létají letadla? Z čeho vzniká elektřina? Odpovědi na všechny dětské otázky a mnoho dalšího najdete v této knize, která vám nabízí přes 1500 nádherných fotografií, ilustrací a grafů i nejaktuálnější informace o stovkách předmětů. Najdete v ní i návody na jednoduché a bezpečné pokusy, mapy světaa vlajky všech států, kvizy a odborné slovníčky i fakta a rekordy o Zemi a vesmíru. Tato encyklopedie se jistě stane branou poznání pro všechny zvídavé děti.


...i pod okénky. Tato řada odhaluje tajemství mnoha oborů lidského poznání a nebojí se zajít do hloubky ... Velká školákova encyklopedie pravěkých zvířat od 258 Kč ... ... . Děti na prvním stupni milují pocit, když vědí o maličko víc než paní učitelka, pan učitel, maminka nebo tatínek - dodává jim to sebevědomí a motivuje k dalšímu poznávání. Zvířata Velká dětská encyklopedie 5. 11 recenzí ; Encyklopedie je rozdělená do sedmi kapitol. První kapitola seznamuje se světem živočichů: s jejich tříděním, chováním, životním prostřed ... Zvířata Velká dětská encyklopedie - McGheeová,McKay ... ... . První kapitola seznamuje se světem živočichů: s jejich tříděním, chováním, životním prostředím a hrozbami, jimž čelí. Zbývající kapitoly představují hlavní skupiny živočichů: savce, ptáky, plazy, obojživelníky ryby ... Velká dětská encyklopedie - Zvířata Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788073525989 ISBN: 978-80-7352-598-9...SOUVISEJÍCÍ KNIHY