Kanadské žertíky

Kanadské žertíky - Stephen Leacock | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen Leacock
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kanadské žertíky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kanadské žertíky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Leacock. Číst Kanadské žertíky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozsáhlý výbor z tvorby kanadského humoristy a satirika Stephena Leacocka představuje autora v téměř čtyřech desítkách próz jako mistra slovního vtipu, laskavého šprýmu i břitké parodie, trefně postihujících nejrůznější podoby lidského sobectví, snobismu či zkostnatělosti, aniž by přitom ztratily svůj bytostně humanistický základ. Stephen Leacock (1869-1944) je autorem Literárních poklesků (1910, č. 1963), Maloměstských poklesků (1912, č. 1997), Arkadských dobrodružství horních deseti tisíc (1914, č. 1959) a řady dalších humoristických, esejistických, ale také pedagogických a cestopisných děl.


... žertíky Vtipné hádanky a odpovědi Tvoje máma Rodinné vtipy Vtipná svatební přání Vtipy o psech Vtipy o kočkách Vtipy o blondýnách Vtipné hlášky Vtipné balicí hlášky Vtipy o prdění Špatné vtipy Černý humor Vtipy o manželství Vtipy pro děti Pirátské vtipy Vtipy o Pepíčkovi Vtipná videa Speciální ... Kanadské žertíky - Ptákoviny ... ... Když Vám sem napíšu, jaké všechny kanadské žertíky nabízíme, tak se může stát, že už za měsíc nebude tento výčet kompletní, neboť zatímco některé žertíky stárnou a z naší nabídky postupně mizí, jiné jsou nové a nově je do nabídky zařazujeme. Úplně nejlepší proto bude, když si nabídku kanadských žertíků sami projdete a uvidíte, zda objevíte ten ... Kanadské žertíky - zvláštní chutě Podle zákona o evidenci tržeb j ... Kanadské žertíky aneb pár tipů jak osladit kamarádům život ... ... . Úplně nejlepší proto bude, když si nabídku kanadských žertíků sami projdete a uvidíte, zda objevíte ten ... Kanadské žertíky - zvláštní chutě Podle zákona o evidenci tržeb j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY