Atlas savců České a Slovenské republiky

Atlas savců České a Slovenské republiky - Jan Dungel, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Dungel,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas savců České a Slovenské republiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlas savců České a Slovenské republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Dungel,. Číst Atlas savců České a Slovenské republiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Atlas je určen milovníkům přírody, zoologům, zemědělcům, učitelům a dalším zájemcům o divoké savce, amatérům i profesionálům. Poslouží jako pomůcka pro práci v terénu, v laboratoři i doma. Umožňuje určit volně žijící savce, jejich lebky a pobytové stopy. Obrazovou část doplňuje text informující o výskytu, způsobu života a početnosti všech druhů žijících na území České a Slovenské republiky. Textová část zahrnuje také poznatky o savčích řádech a novinky o evoluci a systému těchto obratlovců.


...savců České a Slovenské republiky Autor: Dungel, Jan a Gaisler, Jiří Nakladatel: Academia EAN: 9788020010261 ISBN: 80-200-1026-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2002 Kniha "Atlas ptáků České a Slovenské republiky" má čestné místo na naší poličce ... Atlas ptáků České a Slovenské republiky (Jan Dungel, Karel ... ... . Minulý rok jsme nainstalovali na zahrádku krmítko a tak se teď většinu roku právě díky téhle knížce kocháme a vzděláváme co se týče našich ptáčků. Děti to moc baví a nás s manželem také. Literatura. Atlas savců České a Slovenské republiky. [ilustrace:] Jan Dungel; [text:] Jiří Gaisler. 1. vyd. Praha : Academia, 2002. 150 s. DUNGEL, Jan a Jiří GAISLER. Atlas savců České a Slovenské republiky.Vyd. 1. Praha: ... Atlas savců České a Slovenské republiky - Jan Dungel, Jiří ... ... . Děti to moc baví a nás s manželem také. Literatura. Atlas savců České a Slovenské republiky. [ilustrace:] Jan Dungel; [text:] Jiří Gaisler. 1. vyd. Praha : Academia, 2002. 150 s. DUNGEL, Jan a Jiří GAISLER. Atlas savců České a Slovenské republiky.Vyd. 1. Praha:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY