Lepě švihlí tlové: Básnický almanach

Lepě švihlí tlové: Básnický almanach - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lepě švihlí tlové: Básnický almanach.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lepě švihlí tlové: Básnický almanach ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lepě švihlí tlové: Básnický almanach Online je nyní tak snadné!

POPIS


Almanach české poezie 90. let dvacátého století prezentuje především autory, jejichž práce vyšly v nakladatelství Petrov. Vznikl pod editorským vedením Ivana Wernishe. V knize jsou zastoupeni:Jaroslav Pížl, Vít Kremlička, Jan Antonín Pitínský, Marian Palla, Petr Koťátko, Michal Ajvaz, Michal Šanda, Jana Soukupová, Leo Bacon Slanina, Zeno Kaprál, Jaroslav Chobot, Odillo Stradický ze Strdic, Martin Reiner, Jiři Dynka, Pavel Kolmačka, Tomáš Přidal, Miroslav Salava, Petr Hrbáč, Marek Stašek, Bogdan Trojak, Norbert Holub, Tomáš Kafka, Milan Ohnisko, Pavel Řezníček, Jiři Janatka, Bohdan Chlíbec, Petr Král, Milan Exner a Jiří Olič.


...švihlí tlové Básnický almanach. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... citarna.brundibar.sweb.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Lepě švihlí tlové, básnický almanach nakladatelství Petrov, Brno 2002. Prologue a hlavní děj... Nečekaně stěkle rozpil se její úsměv v ústech plných marmelády. Podívala se na generála, stojícího ve ... Ivan Wernisch - Wikipédia ... . Prologue a hlavní děj... Nečekaně stěkle rozpil se její úsměv v ústech plných marmelády. Podívala se na generála, stojícího vedle lednice vyzuté do růžových pantoflí touhy, který právě tančil s boŽenkou tangovážně-polovášně. Lepě svihlí tlové (Básnický almanach). Kdo napsal knihu Lepě svihlí tlové (Básnický almanach)? Autorem je Ivan Wernisch. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY