Autobiografické rozhovory

Autobiografické rozhovory - Friedrich Augus Hayek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Friedrich Augus Hayek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Autobiografické rozhovory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Autobiografické rozhovory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Friedrich Augus Hayek. Číst Autobiografické rozhovory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší osobní poznámky a rozhovory jednoho z nejoriginálnějších myslitelů 20. století. Kniha zachycuje všechny důležité mezníky Hayekova života - studium ekonomie, práv a politické vědy na Vídeňské univerzitě, práci ve Vídni, profesuru na London School of Economics, působení v Chicagu a na dalších amerických univerzitách i na klidné prostředí Freiburgu. Zajímavé je sledovat také vztah Hayeka k jiným slavným ekonomům - Keynesovi, Robbinsovi, Misesovi či Schumpeterovi. Inspirativní je rovněž připomenutí kontextu jednotlivých děl.


...Koupit eknihu. Kniha přináší osobní poznámky a rozhovory jednoho z nejoriginálnějších myslitelů 20 ... ROZHOVORY - YouTube ... . století. Kniha zachycuje všechny důležité mezníky Hayekova života - studium ekonomie, práv a politické vědy na Vídeňské univerzitě, práci ve Vídni, profesuru na London School of Economics, působení v Chicagu a na dalších amerických univerzitách i na ... Autobiografické rozhovory. Friedrich Augus Hayek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( ... Kniha: Rozhovory s katom - Kazimierz Moczarski | Knihy.ABZ.cz ... . Friedrich Augus Hayek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha přináší osobní poznámky a rozhovory jednoho z nejoriginálnějších myslitelů 20. století. ... Autobiografické rozhovory Autor: Hayek, Friedrich Augus Nakladatel: Barrister & Principal EAN: 9788086598161 ISBN: 80-86598-16- Originál: Ha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY