Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění

Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění - Thomas Woll | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Woll
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Woll. Číst Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění Online je nyní tak snadné!

POPIS


V malokterém oboru se u nás po roce 1989 vytvořilo natolik konkurenční prostředí jako v nakladatelském odvětví. Američan Thomas Woll se v takovém prostředí pohybuje již po mnoho let. Prošel řadou různých nakladatelství, od těch nejmenších až po velké firmy světového významu. Své bohaté zkušenosti a poznatky formuluje natolik obecně, že mohou být podnětné pro malé i velké nakladatele v kterékoliv části světa. Kniha není pouhým překladem americké příručky. Jaroslav Císař, tajemník svazu českých knihkupců a nakladatelů, ji doplnil mnoha údaji platnými pro Českou republiku, lokalizované jsou také pasáže týkající se autorského práva, ISBN či nakladatelských smluv. Podrobný výklad sleduje nakladatelské podnikání již od prvotního nápadu.


... nakladatele: Řemeslo, věda, umění Thomas Woll Nakladatel: Signeta 2002 Rukověť nakladatele: řemeslo, věda, umění ... E-shop - Odborná literatura - KNIHEX ... . Překlad Petr Macháček a Jan Dvořák. Praha: Signeta, 2002, s. 131. Výrazem toho, že pro německý literární život jsou podstatná obě města, je například to, že Německá národní knihovna má oficiálně dvě sídla, jedno frankfurtské a druhé lipské. Definice. V české terminologii se používá termín vydavatel, ale stejně tak termín nakladatel. Někdo si nemusí být úplně ... The Major European Book Fairs: Past and Present Trends ... ... . V české terminologii se používá termín vydavatel, ale stejně tak termín nakladatel. Někdo si nemusí být úplně jistý, jaký je mezi těmito pojmy rozdíl a může v nich mít zmatek. Rukověť nakladatele: řemeslo, věda, umění. / Thomas Woll ; předmluvu k českému vydání a faktografické glosy doplnil Jaroslav Císař. ; z anglického or...SOUVISEJÍCÍ KNIHY