Krajina s trnem v oku

Krajina s trnem v oku - Pavel Švanda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Švanda
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krajina s trnem v oku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krajina s trnem v oku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Švanda. Číst Krajina s trnem v oku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děj novely se odehrává v Brně od 40. let 20. století. Vypravěč vzpomíná na zážitky, jež jej kdysi spojovaly s tragicky zemřelým kamarádem. Text je vytvořen metodou koláže. Vyprávění o vzdálené minulosti se prolíná s "dopisy mrtvému" psanými v současnosti a s úryvky z pamětí historických osobností 18. a 19. století. Neboť 60. léta, v něž příběh Krajiny s trnem v oku ústí, autor vnímá jako významný předěl mezi historickou tradicí a postmoderním dneškem.


...rna: Krajina s trnem v oku. Public · Hosted by Moravská zemská knihovna ... Knižní ilustrace - Emanuel Ranný ... . Interested. clock. Tuesday, November 5, 2019 at 6:00 PM - 8:30 PM UTC+01. about 1 month ago. pin. Moravská zemská knihovna. Kounicova 65a, 601 87 Brno, Czech Republic. Show Map. Hide Map. Library +420 541 646 207. Pavel Švanda: Krajina s trnem v oku. Literární průvodce českou prózou (2011). Režie M. Františák. Brno čtyřicátých let dvacátého století je hlavním dějištěm novely prozaika, novináře, esejisty a komentátora Pavla Švandy. Vyprávění o vzdálené minulosti spojované s tragicky zemřelým kam ... Pavel Švanda (spisovatel) - Wikipedie ... . Vyprávění o vzdálené minulosti spojované s tragicky zemřelým kamarádem se v této koláži ... Čtenářský deník, Pavel Švanda: Krajina s trnem v oku. Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřuje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY