Devitalizace - oživená naděje: Průnik do jednoho tabu

Devitalizace - oživená naděje: Průnik do jednoho tabu - Eva Joachimová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Joachimová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Devitalizace - oživená naděje: Průnik do jednoho tabu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Devitalizace - oživená naděje: Průnik do jednoho tabu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Joachimová,. Číst Devitalizace - oživená naděje: Průnik do jednoho tabu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se pokouší vnést světlo do temnoty nevědomosti i do mlhy právních předpisů, souvisejících s naším zdravím. Ukazuje základní přehled metod léčby rakoviny západní i alternativní medicíny, jejich pozitivní i negativní účinky, důležitost cesty k uzdravování vlastními silami, ale také možnosti prevence, možnosti ne se uzdravovat, ale vůbec neonemocnět. Komentáře MUDr. Jaroslava Svobody navíc doplňují jednotlivá hesla podrobným výkladem procesů v těle na základě nejnovějších imunologických výzkumů.


...izace - oživená naděje Autor: Joachimová, Eva a Svoboda, Radoslav Nakladatel: Nakl ... google.webarchiv.cz ... . RE EAN: 9788090306905 ISBN: 80-903069--X Popis: 1× kniha, brožovaná, 258 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2002 Kniha: Devitalizace - oživená naděje -- Průnik do jednoho tabu - Eva Joachimová; Radoslav Svoboda Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Devitalizace - oživená naděje... Jednotky; Devitalizace - oživená naděje : pr ... Devitalizace - Oživená naděje - Radoslav Svoboda ... ... . Devitalizace - oživená naděje... Jednotky; Devitalizace - oživená naděje : průnik do jednoho tabu s komentáři Jaroslava Svobody / Hlavní autor: Joachimová, Eva, 1954-Další autoři: ... půjčeno do dílčí knihovna sbírka / doba vyhledání umíst...SOUVISEJÍCÍ KNIHY