Liana času

Liana času - Diana Tuyet-Lan Nguyen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Diana Tuyet-Lan Nguyen
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Liana času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Liana času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Tuyet-Lan Nguyen. Číst Liana času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka Liana času česko - slovenské básnířky Diany Nguyen představuje první samostatné knižní vystoupení této pozoruhodné autorky v Čechách. (Debutovala v roce 1994 společnou sbírkou s Jiřím Veselským „Nezaručené pověsti — Čiary života”a o pět let později vydala na Slovensku sbírku Rozkrýdlenie.) Liany času jsou jakýmsi básnickým deníkem, ovšem pouze potud, že se všechny básně jmenují den. Nejde o záznamy a reflexe dějů vztažených ke konkrétnímu okamžiku. Naopak. Den je zde jakýmsi vyprázdněným časem, který se cyklicky opakuje a který se jakoby teprve dožaduje svého naplnění.


...lso spelled liane, any long-stemmed, woody vine that is rooted in the soil and climbs or twines around other plants ... Ayahuasca - liána smrti - Vitalia.cz ... . They are a conspicuous component of tropical forest ecosystems and represent one of the most important structural differences between tropical and temperate forests. Flattened or twisted lianas often become tangled together to form a hanging network of vegetation. Sbírka Liana času česko - slovenské básnířky Diany Nguyen představuje první samostatné knižní vystoupení této pozoruhodné autorky v Čechách. (Debutovala v roce 1994 společnou sbírkou s Jiřím Veselským "Nezaručené pověsti - Čiary života" a o pě ... Liana - Wikipedia ... . (Debutovala v roce 1994 společnou sbírkou s Jiřím Veselským "Nezaručené pověsti - Čiary života" a o pět let později vydala na Slovensku sbírku Rozkrýdlenie.) Liana času je jakýmsi básni ckým deníkem, ovšem pouze potud, že se všechny básně jmenují Den. Nejde o záznamy a refl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY