Enneagram v panelových rozhovorech

Enneagram v panelových rozhovorech - Jürgen Gündel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jürgen Gündel
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Enneagram v panelových rozhovorech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Enneagram v panelových rozhovorech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jürgen Gündel. Číst Enneagram v panelových rozhovorech Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize máte možnost poznat nejefektivnější nástroj Enneagramu: panelové rozhovory. Mimo jiné zde najdete popis devíti typů osobnosti, rozhovory s experty jednotlivých typů, vysvětlení konceptu křídlových typů a konceptu směrů šipek, popis stínu osobnosti ve smyslu toho, čím nechceme být nebo co se neodvažujeme vnímat. Autor využívá teorie automatického zaměření pozornosti, teorie idealizace sebe sama a teorie emoční fixace.


...m osobnosti, většinou nazývaný jednoduše enneagram, (z řeckého ennea, což znamená devět, a grammos, což znamená body) je model lidské psychiky, dynamická typologie, prastaré učení o typech, popisující devět různých osobnostních typů ... Enneagram - Eugenika.sk ... . Hlavní myšlenka enneagramu se opírá o zásadu, že každý člověk má nějaký hlavní, ústřední rys, který se podobá ... Podtitul: V panelových rozhovorech Enneagram jako psychologický systém popisuje devět základních vzorců lidské duše, devět forem bytí ve světě, devět typů osobnosti. Žádný z typů není lepší, ani horší než ... Enneagram v panelových rozhovorech Autor: Gündel, Jürgen Nakladatel: Synergie EAN: ... Typologie podle Enneagramu | Sisyfos - Český klub skeptiků ... . Žádný z typů není lepší, ani horší než ... Enneagram v panelových rozhovorech Autor: Gündel, Jürgen Nakladatel: Synergie EAN:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY