Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej

Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej - William Saroyan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
William Saroyan
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Saroyan. Číst Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je souborem dvaapadesáti krátkých textů, které v průběhu čtyřiatřiceti let napsal tentýž člověk, jenž se právě blíží ke konci šedesátého roku svého života. Nalezneme tu povídky, krátké divadelní hry, eseje a básně. Šedesátý rok života? To není možné. Musí jít o nějaký omyl! Určitě to je někdo jiný. Já jsem byl vždycky mladý. (Anebo mi bylo vždycky šedesát?) Nicméně, texty je možno číst popořadě, nebo na přeskáčku. Většina z nich tu či onde vyšla, ale mnohé z nich nebyly nikdy zveřejněny. Všechny však autor přepracoval a upravil tak, aby mohly vyjít v knižní podobě, a mnohé dostaly nový název.


... jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej Autor: Saroyan, William Nakladatel: Argo EAN: 9788072033874 ISBN: 80-7203-387-5 Originál: I Used to Believe I Had Forever Now I´m Not So Sure Překlad: Kubrichtová, Gisela Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Rozměry: 14,5 × 19 cm Rok vydání: Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej kniha od: William Saroyan ... Tak se ptám: Od sedmi do čtyř — Česká televize ... . 84 % ... Kniha Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej Přidat komentář. MayB2. 1 13.09.2016. Po kouskách jsem se pročetla až na konec touto směsicí textů. ... Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej. Wil ... Oblíbené věty z knih | O knihách | Diskuze | Databáze knih ... . 84 % ... Kniha Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej Přidat komentář. MayB2. 1 13.09.2016. Po kouskách jsem se pročetla až na konec touto směsicí textů. ... Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej Věřil jsem, že mám fůru času, ale teď si nejsem tak jistej. Wil...SOUVISEJÍCÍ KNIHY