Temný eros: O moci a bezmoci v mezilidských vztazích

Temný eros: O moci a bezmoci v mezilidských vztazích - Thomas Moore | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Moore
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temný eros: O moci a bezmoci v mezilidských vztazích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temný eros: O moci a bezmoci v mezilidských vztazích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Moore. Číst Temný eros: O moci a bezmoci v mezilidských vztazích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kontroverzní spisy markýze de Sade jsou mnohými vnímány jako monotónní, nudné, perverzní, pornografické fantazie. Lze je však chápat i jiným způsobem. Známý autor T. Moore se zamýšlí nad hlavními tématy ¦sadeovské¦ literatury jako nad mytologií, která neobvyklým způsobem odráží temné stránky vztahů každého z nás. Jde především o témata moci a bezmoci, jež přicházejí ke slovu nejen v intimních vztazích, ale i v tak obyčejných situacích, jako jsou např. profesní vztahy nebo jízda po dálnici. V předmluvě, kterou ke knize napsal známý švýcarský terapeut Guggenbühl-Craig, jenž se dlouhodobě zabýval tématy dětské agresivity, je kniha doporučována jako povinná četba všem, kteří profesionálně působí v oblasti pomáhajících profesí.


...eros: O moci a bezmoci v mezilidských vztazích ... DOC Filosofie Výchovy ... . Thomas Moore ... Temný eros Autor: Moore, Thomas Nakladatel: Portál EAN: 9788071785309 ISBN: 80-7178-530-X Originál: Dark Eros Překlad: Šedová, Světlana Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm ... Kniha o duši 1997; Kniha nejen o duši 1996; Kniha o lásce a přátelství 1998; Temný eros: O moci a bezmoci v mezilidských vztazích 2001; všech 12 knih autora. Kniha Temný eros: O moci a bezmoci v mezilids ... Temný eros O moci a bezmoci v mezilidských vztazích ... ... . Kniha Temný eros: O moci a bezmoci v mezilidských vztazích je v O moci a bezmoci v mezilidských vztazích. ... O čem je kniha Temný Eros? ... Jde především o témata moci a bezmoci, jež přicházejí ke slovu nejen v intimních vztazích, ale i v tak obyčejných situacích, jako jsou např. profesní vztahy nebo jízda po dálnici. V předmluvě, kterou ke knize napsal známý švýcarský terapeut ... Temný eros o ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY