Neosobní život

Neosobní život - A. Grane | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
A. Grane
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neosobní život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neosobní život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor A. Grane. Číst Neosobní život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čti a poslouchej vnitřní hlas, který tě přivede do chrámu tvého nitra a postupně odstraní překážky, abys mohl nalézt své Já Jsem - svého jediného pravého učitele, lékaře a vůdce. Pokud se ti to podaří, zjistíš, že jeho schopnosti a možnosti byly omezeny pouze tvou neznalostí a neochotou naslouchat, zvažovat a jednat s vědomím Já Jsem. Tento stav je tím pravým a jediným vědomým sebe - Sebevědomím, a ne již vědomím stáda, národa, fotbalového družstva nebo vykřičené hospodské party. V tomto stavu můžeš plně zhodnotit své hřivny, které jsi obdržel pro tuto pozemskou pouť.


...eosobní život v originále The Impersonal Life je nejznámější dílo Josepha S ... III.Já, Život, Bůh :: Modrobílý plamen - cesta k Jednotě ... . Bennera, jež je však dodnes vydáváno jako dílo anonymního autora.Česky vyšlo asi poprvé v 1927 v nakladatelství Zmatlík a Palička, v edici Knihovna šťastných lidí, a to pod pseudonymem A.Grane, o překlad se zasloužila O. Hanousková. Neosobní život. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihláše ... Neosobní osobní život - Různé 2017 - Časopis Módní Dámské 2017 ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Neosobní život v originále The Impersonal Life je nejznámější dílo Josepha S. Bennera, jež je však dodnes vydáváno jako dílo anonymního autora. Česky vyšlo asi poprvé v 1927 v nakladatelství Zmatlík a Palička...SOUVISEJÍCÍ KNIHY