Jeden den v odpoledni světa

Jeden den v odpoledni světa - William Saroyan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
William Saroyan
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jeden den v odpoledni světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jeden den v odpoledni světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Saroyan. Číst Jeden den v odpoledni světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Saroyanův román z roku 1964, stejně jako Kluci a holky, kdyžjsou spolu, nese autobiografické prvky – je o spisovateli,který se zastavuje na týden v New Yorku v očekávání velkýchvěcí, ale přichází okamžik, který vždycky, dříve nebo později, musí nastat, jeden den v odpoledni světa, jak ho nazýváSaroyan, kdy se člověk chce jen natáhnout na postel a zavřítoči. Je to příběh muže, který hledá smíření se svým vlastnímsoumrakem, s vědomím nedokončených a nedokončitelných věcí.


...n v odpoledni světa - William Saroyan Saroyanův román z roku 1964, stejně jako Kluci a holky, když jsou spolu, nese autobiografické prvky - je o spisovateli, který se zastavuje na týden v New Yorku v očekávání velkých věcí, ale přichází okamžik, ... Ondřej Fafejta — Nakladatelství Argo ... ... Saroyanův román z roku 1964, stejně jako Kluci a holky, když jsou spolu, nese autobiografické prvky - je o spisovateli, který se zastavuje na týden v New Yorku v očekávání velkých věcí, ale přichází okamžik, který vždycky, dříve nebo později, musí nastat, jeden den v odpoledni světa, jak ho nazývá Saroyan, kdy se člověk chce jen natáhnout na postel a zavřít oči. Kniha: Jeden den v odpoledni světa (William Saroyan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Saroyanův román z roku 1964, stejně jako Kluci a holky, když jsou spolu, nese autobiografické prvky - je o spisovateli, kte ... Kniha Jeden den v odpoledni světa | Knihy pre každého ... . Kniha: Jeden den v odpoledni světa (William Saroyan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Saroyanův román z roku 1964, stejně jako Kluci a holky, když jsou spolu, nese autobiografické prvky - je o spisovateli, kte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY