Umělá inteligence (3)

Umělá inteligence (3) - Jiří Lažanský, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Lažanský,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umělá inteligence (3).pdf


Chcete si knihu přečíst?Umělá inteligence (3) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Lažanský,. Číst Umělá inteligence (3) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Umělou inteligenci (UI), hraniční obor spojující počítačové vědy, techniku i humanitní obory, je možno studovat z řady různých aspektů. První díl knihy UI zdůrazňoval principy a použití symbolických metod. Druhý díl poskytl přehled o nástrojích a technikách vyvinutých pro řešení speciálních úloh (expertní systémy, deklarativní programování atd.). Třetí díl popisuje zcela nové biologicky motivované směry v UI a věnuje se teoriím, které v poslední době přispívají k dynamickému rozvoji UI. Kniha zkoumá i možnosti a meze umělé inteligence z nutného nadhledu, který používá a vysvětluje jak argumenty filozofického typu, tak výsledky teorie algoritmické složitosti. Je určena studentům, doktorandům i zájemcům o obor s bakalářským vzděláním.


...inteligence (anglicky artificial intelligence, AI) je obor informatiky zabývající se tvorbou strojů řešících komplexní úlohy například z oblastí logistiky, robotiky, zpracování přirozeného jazyka, či zpracování velkých objemů dat ... Umělá a lidská inteligence se sbližují - 6D Hub ... . . Výzkum umělé inteligence je rozdělen do několika polí, které je těžké názorově spojit. Pomocník nebo Terminátor? Umělá inteligence je sice teprve v plenkách, už za pár let ale bude v plné síle. Co umí dnes? Vezme nám jednou práci? Máme se bát, nebo těšit? Zjistíte ... Umělá inteligence, často označovaná zkratkou AI z anglického artificial intelligence, je obor, který se zabývá stroji, které vykazují známky inteligentní ... Co je umělá inteligence (AI)? | Oracle Česká Republika ... . Co umí dnes? Vezme nám jednou práci? Máme se bát, nebo těšit? Zjistíte ... Umělá inteligence, často označovaná zkratkou AI z anglického artificial intelligence, je obor, který se zabývá stroji, které vykazují známky inteligentního chování (Wikipedia). Takové stroje umí uvažovat, získávají zkušenost a učí se z ní, dove...SOUVISEJÍCÍ KNIHY