Slovo v našem nitru

Slovo v našem nitru - Annick de Souzenelle, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Annick de Souzenelle,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovo v našem nitru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovo v našem nitru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Annick de Souzenelle,. Číst Slovo v našem nitru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha rozhovorů s výraznou náboženskou osobností dnešní Francie Annick de Souzenelle, s jejíž knihou Symbolika těla se čeští čtenáři už měli možnost seznámit, se v reakci na strnulé formy náboženského života Západu vrací ke kořenům křesťanství, k pravoslaví, jež je v jejím pojetí těsně spjato s judaismem. Bohaté životní zkušenosti, zahrnující studium matematiky i hebrejštiny a společenských věd, práci ošetřovatelky i psychoterapeutky a učitelky, umožnily A. de Souzenelle vytvořit si vlastní pohled na křesťanství, v němž mnohý čtenář najde odpověď na nejednu palčivou otázku.


... našem nitru Autor: de Souzenelle, Annick a Mouttapa, Jean Nakladatel: Argo EAN: 9788072032716 ISBN: 80-7203-271-2 Originál: La parole au coeur du corps Překlad: Šebela, Miroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 258 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2000 > Slovo v našem nitru-18% sleva ... Sv. Terezie z Avily: Hrad v nitru | Magazín Gnosis ... . Kniha: Slovo v našem nitru Autor: Annick de Souzenelle; Jean Mouttapa. Kniha rozhovorů s výraznou náboženskou osobností dnešní Francie Annick de Souzenelle, s jejíž knihou Symbolika těla se čeští čtenáři už měli možnost seznámit, se v reakci na strnulé formy náboženského ... Slovo v našem nitru. Annick de Souzenelle, Jean Mouttapa. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha rozhovorů s výraznou náboženskou osobností dnešní Franc ... Boží Duch v našem nitru za nás tlumočí | Slovo pro každý den ... ... Slovo v našem nitru. Annick de Souzenelle, Jean Mouttapa. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha rozhovorů s výraznou náboženskou osobností dnešní Franc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY