Dieta při onemocněních jater, žlučníku a žlučových cest

Dieta při onemocněních jater, žlučníku a žlučových cest - Laura Krekulová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Krekulová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dieta při onemocněních jater, žlučníku a žlučových cest.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dieta při onemocněních jater, žlučníku a žlučových cest ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Krekulová,. Číst Dieta při onemocněních jater, žlučníku a žlučových cest Online je nyní tak snadné!

POPIS


Onemocnění jater, žlučníku a žlučových cest jsou v naší populaci častá. Neoddělitelnou součástí léčby těchto chorob jsou režimová opatření, tj. doporučení týkající se tělesné aktivity, odpočinku, příjmu potravy, četnosti jídel a způsobu jejich přípravy. Dodržování těchto opatření sice samo o sobě obvykle nevede k odstranění příčiny obtíží a úzdravě, může však podstatně zlepšit kvalitu života nemocných a významně omezit jejich obtíže. Informace obsažené v této knize jsou zdrojem inspirace, jak lze dietu pro nemocné sestavit.


...ři onemocnění jater, žlučníku a žlučových cest ... Dieta při žlučníkové kolice | ReceptyOnLine.cz - kuchařka ... ... . Laura Krekulová, Vratislav Řehák. Dieta při onemocnění jater, žlučníku a žlučových cest. Vyloučení odpovědnosti vydavatele. Autoři i vydavatel věnovali maximální možnou pozornost to. mu, aby informace o léčivech odpovídaly aktuálnímu stavu Dietní recepty na onemocnění žlučových cest mohou být aplikovány na jiné nemoci trávicího traktu: gastritida, enterokolitida, pankreatitida. Účelem takové stravy je minimalizovat zatížení ... Dieta při onemocněních jater, žlučníku a žlučových cest ... ... . Účelem takové stravy je minimalizovat zatížení trávicího systému a jater, stimulovat sekreci žlučníku, obnovit metabolismus. Při chronické a kalkulované formě onemocnění se ... Dieta při onemocněních jater, žlučníku a žlučových cest Autor: Krekulová, Laura a Řehák, Vratislav Nakladatel: Triton EAN: 9788072542956 ISBN: 80-7254-295-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 68 stran, česky Rozměry: 11 × 16,5 cm Rok vydání: 2002 Onemocn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY