Pět elementů Tao pro zdraví

Pět elementů Tao pro zdraví - Brigitte Hegemann | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Brigitte Hegemann
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět elementů Tao pro zdraví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pět elementů Tao pro zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brigitte Hegemann. Číst Pět elementů Tao pro zdraví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nauka o pěti elementech tao, tj. dřevu, ohni, zemi, kovu a vodě, je společně s naukou o rovnováze vyjádřenou symboly jin a jang základním pramenem taoistické filozofie a tradiční čínské medicíny. Kniha Pět elementů tao pro zdraví vám dává možnost naučit se chápat fascinující, a přitom jasný princip pěti elementů, a tyto jednoduché zákony uplatňovat ve svém životě. Poznáte svět taoismu, v němž najdete inspiraci pro váš duševní život, naleznete posilnění pro vaše tělo a svobodu vašeho ducha. Cvičení podlePěti elementů tao vám pomůže zvládnout problémy všedního dne, jakými jsou stres, psychické napětí, pracovní přetížení a podobně. Taoistická cvičení využívají přirozených pohybů, nevyžadují mnoho námahy, jsou zábavná, aktivuj samoléčitelské schopnosti vašeho těla a jsou určena pro osvěžení těla a duše.


...ementů Tao pro zdraví Autor: Hegemann, Brigitte Nakladatel: Aurora EAN: 9788072990054 ISBN: 80-7299-005-5 Originál: Heilen mit den fünf Elementen dea Tao Překlad: Pejchalová, Marta Popis: 1× kniha, vázaná, 102 stran, česky Rozměry: 15,5 × 20 cm Rok vydání: 2000 Kniha Pět elementů tao pro zdraví vám dává možnost naučit se chápat fascinující, a přitom jasný princip pěti elementů, a tyto jednoduché zákony uplatňovat ve svém životě ... Aromaterapie a pět elementů - Jaro: Játra a žlučník podle ... ... . Poznáte svět taoismu, v němž najdete inspiraci pro váš duševní život, naleznete posilnění pro vaše tělo a svobodu pro vašeho ducha. Kniha Pět elementů tao pro zdraví vám dává možnost naučit se chápat fascinující, a přitom jasný princip pěti elementů, a tyto jednoduché zákony uplatňovat ve svém životě. Poznáte svět taoismu, v němž najdete inspiraci pro váš duševní život, n ... "Základy Tao technik" Část 3. Teorie Pěti elementů a ... ... . Poznáte svět taoismu, v němž najdete inspiraci pro váš duševní život, naleznete posilnění pro vaše tělo a svobodu pro vašeho ducha. Kniha Pět elementů tao pro zdraví vám dává možnost naučit se chápat fascinující, a přitom jasný princip pěti elementů, a tyto jednoduché zákony uplatňovat ve svém životě. Poznáte svět taoismu, v němž najdete inspiraci pro váš duševní život, n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY