Krejčík z Gloucestru

Krejčík z Gloucestru - Beatrix Potterová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Beatrix Potterová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krejčík z Gloucestru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krejčík z Gloucestru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Beatrix Potterová. Číst Krejčík z Gloucestru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Beatrix Potterovou a její příběhy o králíku Petrovi i dalších zvířátkách znají děti nejen v Anglii již téměř 100 let - vždyť tyto příběhy se stejnými ilustracemi vycházejí již od roku 1903. Ty skutečně nejkrásnější příběhy čteme v dětství a pamatujeme si je celý život - a takovým je i příběh o krejčíkovi, který onemocní právě na Štědrý večer. V nouzi nejvyšší, a aniž o tom má krejčík jen tušení, mu myšky pomohou ušít starostův svatební kabát. Nejen děti, které znají příběh ze stejnojmenného animovaného filmu, si jej přečtou poprvé v českém překladu Kateřiny Hilské.


...te Krejčík z Gloucestru od Beatrix Potterová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Miroslav Krejčík | Facebook ... . 33 prodejen po celé ČR Beatrix Potterovou a její příběhy o králíku Petrovi i dalších zvířátkách znají děti nejen v Anglii již téměř 100 let - vždyť tyto příběhy se stejnými ilustracemi vycházejí již od roku 1903. Ty skutečně nejkrásnější příběhy čteme v dětství a pamatujeme si je celý život - a takovým je i příběh o krejčíkovi, který onemocní právě na Štědrý večer. Krejčík z Gloucestru Autor: Potterová, Beatrix Nakladatel: Aurora EAN: 9788072990023 ISBN: 80-7299-002- Ori ... Knihy Beatrix Potter | Dobré Knihy.cz ... . Krejčík z Gloucestru Autor: Potterová, Beatrix Nakladatel: Aurora EAN: 9788072990023 ISBN: 80-7299-002- Originál: The Tailor of Gloucester Překlad: Hilská, Kateřina Popi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY