Rozprávění s bohy

Rozprávění s bohy - Ivo Wiesner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Wiesner
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozprávění s bohy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozprávění s bohy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Wiesner. Číst Rozprávění s bohy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byla Atlantida technickou velmocí starověku? Komunikovali naši předkové s bohy? Čím byl svatý Grál? Objevili nacisté technologie budoucnosti? Co skrývali faraóni? Byli naši předkové bohy, nebo bozi našimi předky? Na tyto a další otázky z dosud neobjasněné historie lidské civilizace se pokouší najít odpovědi či alespoň možná řešení renomovaný autor řady publikací z oboru záhad historie ve výběru svých článků.


...vění s bohy Autor: Wiesner, Ivo Nakladatel: AOS Publishing EAN: 9788086063317 ISBN: 80-86063-31-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 12 × 19,5 cm Rok vydání: Hledáte Rozprávění s bohy od Ivo Wiesner? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha: Rozprávění s bohy(Ivo Wiesner) za 11,21€ | Gorila ... . 33 prodejen po celé ČR Útlá, ale o nic méně zajímavá knížka autora opět předestírá tajemná a pro zvídavého čtenáře poutavá témata. Jsou zde obsažena stručněji, ale zase shrnuta na jednom místě, a kdo se o dávnou historii lidstva zajímá více, najde vše rozvedené v ostatních autorových knihách (za sebe jeho dílo doporučuji, je to velice nevšedn ... Rozprávění s bohy - Ivo Wiesner | Databáze knih ... . Jsou zde obsažena stručněji, ale zase shrnuta na jednom místě, a kdo se o dávnou historii lidstva zajímá více, najde vše rozvedené v ostatních autorových knihách (za sebe jeho dílo doporučuji, je to velice nevšedn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY