Přicházející nový člověk

Přicházející nový člověk - Jan van Rijckenborgh | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan van Rijckenborgh
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přicházející nový člověk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přicházející nový člověk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan van Rijckenborgh. Číst Přicházející nový člověk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osvobození z temnoty, vázanosti a bolesti tohoto světa je sebeosvobozením ke službě člověku. Kniha Přicházející nový člověk je toho svědectvím a zároveň voláním.Nyní nadešel čas, kdy musí být zjeveno vše, co bylo zahaleno, neboť nastává doba žní posledních dnů a temnota nastávající kosmické noci se rozprostírá nad zanikajícím světem a lidstvem. Škola Zlatého Růžového Kříže vytyčuje proto opět stezku vykoupení, stezku směřující k životu a ukazuje možnost touto stezkou skutečně jít. Je to cesta vedoucí ke zrodu nového člověka, ke „znovuzrození z vody a ducha“, stezka transfigurace.A tak jako vždy, zaznívá na počátku této cesty připomínka: „Poznej sám sebe!“ Bez skutečného sebepoznání, bez proniknutí až do základů vlastní bytosti, nemá touha po osvobození nejmenší smysl. Proto je člověk v tomto úvodním popisu vývoje nového člověka konfrontován se svou současnou skutečností bytí. Teprve když člověk pozná tuto skutečnost v její pravé podstatě až do hloubky a z tohoto vědomí vyvodí důsledky, může vstoupit na sedmidílnou stezku.


...zející nový člověk Autor: van Rijckenborgh, Jan Nakladatel: Rozekruis pers EAN: 9789067322072 ISBN: 90-6732-207-5 Originál: Der kommende neue Mensch Popis: 1× kniha, vázaná, 300 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2001 Přicházející nový člověk - Jan Van Rijckenborgh ... Anorektičky a bulimičky by měly včas vyhledat pomoc ... ... . V průběhu mnoha tisíciletí se na Zemi objevovaly nové lidské rasy, aby pak zase vymřely. Na planetě se nacházejí určité oblasti, kde po mnoha tříbeních vznikají nové rasy. Čas již nadešel, doba proroctví i příprav je již za námi. Vstupujeme do fáze uskutečnění. Přicházející nový člověk 3/3 (Jan Van Rijckenborgh) 18.01.2012 10:00 Láska v přírodě jako vlastnost dobroty a laskavosti má své meze, není bezpodmínečná, je sebestředná a vž ... Přicházející nový člověk | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Čas již nadešel, doba proroctví i příprav je již za námi. Vstupujeme do fáze uskutečnění. Přicházející nový člověk 3/3 (Jan Van Rijckenborgh) 18.01.2012 10:00 Láska v přírodě jako vlastnost dobroty a laskavosti má své meze, není bezpodmínečná, je sebestředná a vždy je spojena s různými stíny, jako je hloupost, zištnost, lho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY