Tak mě někdy napadá

Tak mě někdy napadá - Ken Kesey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ken Kesey
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak mě někdy napadá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tak mě někdy napadá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ken Kesey. Číst Tak mě někdy napadá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dva roky po prvním a slavném románu Vyhoďme ho z kola ven vyšel Keseymu v roce 1964 román druhý - Tak mě někdy napadá. Objevuje se v něm opět téma romantického superhrdiny - Kesey příběh zasadil do svého rodného kraje, do státu Oregon, a s dovedností skvělého fabulátora vypráví osudy svérázné dřevorubecké rodiny Stamperů, z níž se chce každý prosadit po svém. Sám Kesey prohlašoval, že tak dobrou knihu jako tuto už nikdy nenapíše.


... knihy „Tak mě někdy napadá" je tvořen soubojem rodiny Stamperů s komunitou fiktivního městečka Wakonda (městečko samotné a působivě popsaná drsná příroda je důležitým aspektem - skoro by se dalo říct, že je to jeden z hlavních hrdinů knihy) a svádělo by to k tomu, číst tento román jako souboj skupiny spravedlivých proti přesile nepřejícných ... Tak mě někdy napadá - luxor.cz ... . kleopatra. Když jsem před lety četla Keseyho Tak mě někdy napadá, přepadla mě neskonalá úcta k překladateli. Odstavce časů různě minulých, přítomných, toužebných a pocitových ... kumšt byl i vyznat se v tom jako čtenář, zvyknout si, ale došlo to tak daleko, že se mi po rodině bodrých dřevařů stýskalo ještě dřív, než jsem dočetla poslední stránku. Tak mě někdy napadá je asi nejvíc o tvrdohlavosti a nutká ... Tak mě někdy napadá (Ken Kesey) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Odstavce časů různě minulých, přítomných, toužebných a pocitových ... kumšt byl i vyznat se v tom jako čtenář, zvyknout si, ale došlo to tak daleko, že se mi po rodině bodrých dřevařů stýskalo ještě dřív, než jsem dočetla poslední stránku. Tak mě někdy napadá je asi nejvíc o tvrdohlavosti a nutká...SOUVISEJÍCÍ KNIHY