Žít v moudrosti

Žít v moudrosti - Joy Mills | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joy Mills
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žít v moudrosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žít v moudrosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joy Mills. Číst Žít v moudrosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úvod do theosofie a „Tajného učení“ H.P.Blavatské. Všichni hledáme pochopení sama sebe a pochopení světa, ve kterém žijeme. Jeden ze základních principů theosofického filosofického názoru spočívá v tom, že bychom měli spíše vynechat slovíčko „a“ v této větě, abychom tak odstranili obvyklé oddělení mezi sebou samými a světem. Tento princip totiž předpokládá, že my jsme svět, a odkrývá před námi zcela jiný způsob, jak se dívat na svět, který je určitě velmi odlišný od způsobu, jak většina lidí k této věci přistupuje. A tak bych chtěla uvést předmět našeho studia naznačením, že celý smysl pozoruhodného díla Blavatské spočívá v tom, že probudil nový způsob myšlení.


...ít v moudrosti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Žít v moudrosti - Mills Joy - Knihkupectví Ládví ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Citáty o moudrosti - 100 úžasných citátů ... VŠECHNO, CO OPRAVDU POTŘEBUJU ZNÁT o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské školce. Moudrost mě nečekala na vrcholu hory zvané postgraduál, ale na pískovišti v nedělní škole. Tohle j ... Žít, odpouštět a milovat - Home | Facebook ... . Moudrost mě nečekala na vrcholu hory zvané postgraduál, ale na pískovišti v nedělní škole. Tohle jsem se tam naučil: Kupte knihu Žít v moudrosti (Joy Mills) s 17 % slevou za 24 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY