Magorova summa

Magorova summa - Ivan Martin Jirous | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Martin Jirous
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magorova summa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magorova summa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Martin Jirous. Číst Magorova summa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé, výrazně rozšířené vydání souboru básnického díla básníka, esejisty a významného kulturního organizátora Ivana M. Jirouse, nositele Ceny Jaroslava Seiferta, patří k základním dílům české literatury uplynulých čtyřiceti let. Svazek edičně připravil Martin Machovec, který jej opatřil zevrubnou ediční poznámkou, komentáři, soupisem inciptů básní i rozsáhlým jmenným rejstříkem. Oproti prvnímu vydání jsou v knize zahrnuty i tři sbírky, které autor napsal v době po prvním vydání své Summy: Magorova vanitas, Ubíječ labutí a Rattus norvegicus. Jirousova poezie patří k nejvýznamnějším a čtenářsky nejvyhledávanějším hodnotám současné české literatury.Kniha roku 1998 podle ankety Lidových novin.


...va summa Autor: Jirous, Ivan Martin Nakladatel: Torst EAN: 9788072153046 ISBN: 978-80-7215-304-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 1184 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2007 (2 ... Magorova Summa aneb Když se to v životě sečte | Reflex.cz ... . vydání) Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Oproti prvnímu vydání jsou v knize zahrnuty i tři sbírky, které autor napsal v době po prvním vydán ... Magorova summa I. - Ivan Martin Jirous | Knihy Dobrovský ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Oproti prvnímu vydání jsou v knize zahrnuty i tři sbírky, které autor napsal v době po prvním vydání své Summy: Magorova vanitas, Ubíječ labutí a Rattus norvegicus. Jirousova poezie patří k nejvýznamnějším a čtenářsky nejvyhledávanějším hodnotám současné české literatury. Ivan Martin Jirous (23 September 1944 - 9 November ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY