Hospoda na mýtince

Hospoda na mýtince - Ladislav Smoljak, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Smoljak,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hospoda na mýtince.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hospoda na mýtince ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Smoljak,. Číst Hospoda na mýtince Online je nyní tak snadné!

POPIS


Geniální skladatel Jára Cimrman a jeho opereta. U příležitosti zahájení provozu slavného vídeňského "Riesenradu" byla vypsána soutěž o nejlepší operetu. Odeslal ji také Čech - Jára Cimrman, a to rozmáchlým sedmihodinovým dílem "Proso". Díky své snad jediné záporné vlastnosti - drobnému škudlilství - nepodal zásilku s partiturou doporučeně, což umožnilo Franzi Lehárovi, Johannu Straussovi, Oskaru Nedbalovi a dalším členům poroty, aby si geniální operetní fresku doslova rozebrali. Vědecký tým českých cimrmanologů dokazuje po mnoha desetiletích, že autorem světově proslulých melodií z Netopýrů, Polských krví a mnoha dalších operet je zapomenutý Pojizeřan Cimrman.


... NA MÝTINCE Osoby: HOSTINSKÝ HRABĚ FERDINAND VON ZEPPELIN KULHÁNEK TRACHTA, P ... Divadlo Járy Cimrmana - Hospoda na mýtince ...seminář Nad ... ... .I. (Operetní předehra: sestřih hudebních přechodů mezi hlavními melodickými pasážemi operetních předeher a meziher ze Straussova Netopýra a Nedbalova Vinobraní. Hospoda Na Mýtince v Knovízi už se těší na vaši návštěvu. Rezervujte stůl a sbírejte kredity, takhle jednoduché to je! V Restu používáme cookies pro zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti, ke sledování výkonu, personalizaci obsahu a k cílení reklam. Hospoda Na mýtince Autoři: Ladislav SMOLJAK / Zdeněk SVĚRÁK premiéra 17. ... Jára Cimrman - Hospoda na mýtince Nejlepší vtipy - sranda ... ... . Hospoda Na mýtince Autoři: Ladislav SMOLJAK / Zdeněk SVĚRÁK premiéra 17. 4. 1969 v Malostranské besedě v Praze Přednášky Nad ope...SOUVISEJÍCÍ KNIHY