Na chalupě s moderním fotrem

Na chalupě s moderním fotrem - Dominik Landsman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dominik Landsman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na chalupě s moderním fotrem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na chalupě s moderním fotrem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Landsman. Číst Na chalupě s moderním fotrem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, už nám vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. Opravdová dovolená je třeba výlet k moři do Bulharska, jak nám to popsala druhá polovina rodičovského páru, Dominikova žena Nataša. Nyní se ke slovu dostává ten nejdůležitější – syn Čeněk. To je totiž jediný člen rodiny, který má na chalupě alespoň trochu času, protože všichni ostatní jsou zaměstnaní hraním golfu, sklízením sousedovy úrody, případně prací s izolepou. A o výsledky svého soustředěného a naprosto objektivního pozorování se s námi neváhá podělit.


...ocení Na chalupě s moderním fotrem 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... Na chalupě s moderním fotrem - Dominik Landsman - za 8,88 ... ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, už nám vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. Opravdová dovolená je třeba výlet k moři do Bulharska, jak nám ... Na chalupě s moderním fotrem. Dominik Landsman. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Vydání této Kni ... Doporučujeme | Knihkupectví Barvič a Novotný ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Vydání této Knihy se připravuje Předpokládané datum vydání je 07.05.2020 Můžete provést předobjednávku Předobjednat ... Na chalupě s moderním fotrem. LANDSMAN Dominik. ... To je totiž jediný člen rodiny, který má na chalupě alespoň trochu času, protože všichni ostatní jsou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY