Květiny pro suché zahrady

Květiny pro suché zahrady - Petr Hanzelka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Hanzelka
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Květiny pro suché zahrady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Květiny pro suché zahrady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hanzelka. Číst Květiny pro suché zahrady Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy. Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit. Byť to může být pro mnohé čtenáře překvapení, je sortiment suchomilných rostlin neobyčejně bohatý, a není tedy vůbec na místě mít strach z toho, že by zahrada nebyla zajímavá, barevně chudá či nevýrazná. Může tomu být právě naopak. V této knize se seznámíte s několika sty druhy a odrůdami suchomilných květin a bylin, ale i s jejich praktickým uplatněním a použitím na zahradě. Při vhodném výběru můžete výsadby koncipovat tak, aby byly atraktivní od časného jara až do pozdního podzimu, a to s minimálními nároky na závlahu.


...pro suché zahrady Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy ... Recenze: Květiny pro suché zahrady | Recenze knih | Kritiky.cz ... . Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit. Při... Letničky vhodné pro suché polohy. Jednoleté rostliny můžeme vysévat přímo na místo. Většinou výborně klíčí na stanovišti. Používáme je k zásobení zahrady květy i v horkých částech léta, kdy trvalky většinou již nekvetou. Slaměnka (Ammobium) Zářivka (Clarkia) Kosmatec (Dorotheanthus) Sluncovka (Eschscholzia) Květiny pro such ... Květiny pro suché zahrady - Petr Hanzelka | Databáze knih ... . Slaměnka (Ammobium) Zářivka (Clarkia) Kosmatec (Dorotheanthus) Sluncovka (Eschscholzia) Květiny pro suché zahrady Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy. Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit. Byť to může být pro mnohé čtenáře překvapení, je sortiment suchomilných rostlin neobyčejně ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY