Neobyvatelná Země: Život po oteplení

Neobyvatelná Země: Život po oteplení - David Wallace-Wells | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Wallace-Wells
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobyvatelná Země: Život po oteplení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neobyvatelná Země: Život po oteplení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Wallace-Wells. Číst Neobyvatelná Země: Život po oteplení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Možná nejzrádnější stránka klimatické krize je její nenápadnost a zdánlivá pomalost. Roční období se střídají, moře zůstává na svém místě, někdy prší méně, někdy více. To jen v médiích se míhá kaleidoskop apokalypsy: tající permafrost, hořící lesy, ubývající ledovce, města bez vody a tak dále. Zahřívání planety se z hlediska každodenního života zdá být nahodilým označením nespojitých katastrof. Mezinárodní bestseller Neobyvatelná Země tento dojem nemilosrdně bourá. Novinář David WallaceWells přečetl stovky analýz a vyzpovídal desítky vědců, aby předložil obyvatelům Země drsný účet: nejenže všechno souvisí se vším, ale brzy se krize projeví i v oné zatím nedotčené každodennosti. WallaceWellsův cestopis po blízké budoucnosti tak lemují nedostatek potravin, pandemie, politický kolaps — a volání po změně, které už nelze ignorovat.


...telná Země Život po oteplení. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Pripravované knihy | Martinus ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Neobývateľná zem - život po oteplení . Je to horšie, oveľa horšie, ako si myslíte. Pomalosť zmeny klímy je rozprávka, zrejme rovnako zhubná ako tá, podľa ktorej sa klíma vôbec nemení. Ak vaša úzk ... Neobyvatelná Země: Život po oteplení - KOSMAS.cz ... . Pomalosť zmeny klímy je rozprávka, zrejme rovnako zhubná ako tá, podľa ktorej sa klíma vôbec nemení. Ak vaša úzkosť pramení len zo strachu z narastajúcej hladiny morí, je to sotva vrchol ľadovca hrôz, ktoré už možno počas ... Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY