Podzemníci

Podzemníci - Jack Kerouac | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jack Kerouac
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podzemníci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podzemníci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Kerouac. Číst Podzemníci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Útlá próza Podzemníci patří k vrcholům Kerouacova díla – mnozí literární kritici a historici ji dokonce označují za Kerouacovu nejlepší knihu. Její děj, jak už tomu u autora bývá, není nijak komplikovaný: vypravěč, v němž tušíme samotného Kerouaca, se vyznává z milostného citu a popisuje konec vztahu, který nedokázal odvrátit. Jeho milenkou je temná kráska Mardou, míšenka s indiánskými kořeny, se kterou prožívá divoké období permanentních sanfranciských večírků, mejdanovou bouři, ve které neobstojí dobré úmysly ani upřímně míněné city. Vydání knihy podpořilo Ministerstvo kultury České republiky a Nadační fond obětem holokaustu.


...odzemníci (v originále The Subterraneans) je román amerického spisovatele Jacka Kerouaca, vydaný roku 1958 ... Miscue - Krakatit (rec. by Podzemníci records) - YouTube ... .Autobiografický příběh románu je založen na Keroaucově milostném vzplanutí v roce 1953 k afroamerické, drogově závislé dívce Alene Lee, která v románu vystupuje pod jménem Mardou. Kerouac knihu údajně napsal za tři dny a tři noci, kdy pil kávu a bral benzedrin. Podzemníci. 42 likes. Sme skupina rádoby písničkářů a básníků.. Budeme sem přidávat info o naših agtivitách ... Best of Jack Kerouac (100 books) - Goodreads ... . 42 likes. Sme skupina rádoby písničkářů a básníků.. Budeme sem přidávat info o naših agtivitách abyste byli f oprase o naší činnosti Podzemníci sú "opitou jazdou" pri ktorej som si opäť prebolela svoje vzťahy, opäť sa vrátila k základom svojho ja, opäť zaflirtovala so škodlivými podzemníkovskými návykmi s kusom surovej, no autentickej romantiky. Skvelý román, ach! Podzemníci - 1953 (vydáno 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY