Drzá líná neschopná

Drzá líná neschopná - Tereza Límanová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Límanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Drzá líná neschopná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Drzá líná neschopná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Límanová. Číst Drzá líná neschopná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tereza by ráda byla nejen vzornou dcerou, ale také dokonalou milenkou, a nakonec i bezchybnou manželkou a matkou. Prostě tak, jak si to její nejbližší okolí představuje. Ale už od dětství tuší, že jí to dá pořádně zabrat. Zvlášť když radši leze po stromech, sukním se vyhýbá obloukem, nohy se jí nevejdou do lodiček a žádný z chlapů, co se kolem ní točí, se nikdy nevyrovná Ludvíku Vaculíkovi. A ona se vážně snaží – peče, bojuje s pletacími jehlicemi, zkouší rtěnku či sukni, občas i boty na podpatkách. A pořád to nestačí. Hlasy žen jejího rodu nedají se svými nároky pokoj a dál jí sedí za krkem. Řešení přichází nečekaně – porodí syny – a dosud tak pevná pouta babiček, matek a jejich dcer se začínají trhat. Ve vtipné, svižné, autobiograficky laděné próze Terezy Límanové se najde nejen každá nedokonalá dcera, milenka, manželka nebo matka. Drzá líná neschopná je opatřena autorskými ilustracemi a fotografi emi z autorčina archivu.Vydání knihy podpořilo Ministerstvo kultury České republiky.


...ná neschopná. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Zásah policie a armády na autobusovém nádraží Praha ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy. Tereza Límanová vystoupí jako všich ... Tak se mnou mluvit nebudeš! - MojeBetynka.cz ... . Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy. Tereza Límanová vystoupí jako všichni rezidenti ČLC v Broumově v tamním Literárním Café, a to 16. 9. Během své rezidence bude pracovat na novém románu, těsně před vydání své druhé knihy Drzá líná neschopná (Argo). Novink...SOUVISEJÍCÍ KNIHY