Co rostlina ví: Průvodce smyslovým světem rostlin

Co rostlina ví: Průvodce smyslovým světem rostlin - Daniel Chamovitz | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Chamovitz
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co rostlina ví: Průvodce smyslovým světem rostlin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co rostlina ví: Průvodce smyslovým světem rostlin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Chamovitz. Číst Co rostlina ví: Průvodce smyslovým světem rostlin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtenář knihy je vtažen nejen do pozoruhodného a úplně jiného světa rostlin, ale také do světa vědy, která se rostlinami zabývá. Daniel Chamovitz, izraelský badatel svě-tového formátu v oboru studia molekulárních mechanis-mů života rostlin, systematicky srovnává lidské a rostlinné smysly. Ukazuje, že rostliny jsou schopné vnímat a rea-govat na všechny základní podněty z prostředí podob-ně jako my – tedy že jsou vlastně vybaveny analogickými smysly. Jen vnímání rostlin je evolučně optimalizováno na životní strategii organismu přisedlého, vystaveného mnoha stresům a založeného na fotosyntéze. Svět z perspektivy rostlin je ovšem jiný než svět člověka.


...o rostlina ví: Průvodce smyslovým světem rostlin Daniel Chamovitz Nakladatel: Academia Průvodce ... Přírody 1 | Garten.cz ... . Katalog rostlin. ... V nabídce máme veškerý sortiment co se týče dřevin - keře i stromy listnaté, jehličnaté, trvalky, letničky, dvouletky, balkonovky, vodní rostliny, popínavé, čarověníky, cibuloviny a hlíznaté, sadbu zeleniny apod. ... Můžete si prohlédnout všechny druhy vodních rostlin, fólií a ... Informace o rostlině jahodník zahradní Fragoo Rose Toscana - Fragaria × ananassa Fragoo Rose ... Pěstování - Speciál pěstování - Exotické rostliny ... ... Informace o rostlině jahodník zahradní Fragoo Rose Toscana - Fragaria × ananassa Fragoo Rose Toscana ořešák královský - Juglans regia. Pěstování - pro ořešák vyberte dostatečné velké místo, s vhlkou propustnou zeminu bohatou na živiny. Blízkost vodního pramene Vašemu stromu prospěje. Udržovací řez je vhodné provést jednou za tři roky. Odstraňujte poškozené větve nebo prosvětlete korunu....SOUVISEJÍCÍ KNIHY