Vážky České a Slovenské republiky

Vážky České a Slovenské republiky - Otakar Holuša | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Otakar Holuša
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vážky České a Slovenské republiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vážky České a Slovenské republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otakar Holuša. Číst Vážky České a Slovenské republiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zabývá jedním z nejstarších řádů hmyzu – váž kami (Odonata). V obecné části je popsána charakteristika řádu včetně bionomie, dále zvláštnosti řádu, základní způsoby preparace a uskladnění nasbíraného materiálu. Vpublikacijeuvedenaktuálníchecklistprojednotlivézemě. Vlastní klíč je přehledně sestaven na základě nejnovějších poznatků s popisem významných determinač-ních znaků, které jsou dokumentovány na obrázcích či fotografiích. U každého druhu je popsáno biogeografic-ké rozšíření v Evropě či ve světě, rozšíření a početnost v České a Slovenské republice, preference biotopů, zařazení mezi chráněné druhy či potenciální ohrožení.


... České republiky - Příručka pro určování našich druhů a jejich larev ... Vážky České republiky: Ekologie, ochrana a rozšíření ... ... . 1. vyd. Vlašim: Český svaz ochránců přírody Vlašim, 2014. ISBN 978-80-87964-00-2. S. 184. (česky) Externí odkazy. Obrázky, zvuky či videa k tématu vážky ve Wikimedia Commons; Slovníkové heslo vážka ve Wikislovníku Slovensko - Velvyslanectví Slovenské republiky převzato z databáze diplomatických akreditací ve správě diplomatického protokolu MZV Pelléova 87/12, 160 00 Praha 6 Vlaky České a Slovenské republiky has 2,557 members. Všechny krásky co na železnici najdeme :) Vážky České republiky. Vá ... Koronavirus a cestování: Nejčastější otázky a odpovědi ... ... . Všechny krásky co na železnici najdeme :) Vážky České republiky. Vážky České republiky - Příručka pro určování našich druhů a jejich larev, Martin Waldhauser, Martin Černý, vydal ČSOP Vlašim, 2014. Tato terénní příručka pomůže všem milovník...SOUVISEJÍCÍ KNIHY