Vidět nebo číst: Kapitoly o vztahu obrazu a slova v moderním umění

Vidět nebo číst: Kapitoly o vztahu obrazu a slova v moderním umění - Alena Pomajzlová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Pomajzlová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vidět nebo číst: Kapitoly o vztahu obrazu a slova v moderním umění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vidět nebo číst: Kapitoly o vztahu obrazu a slova v moderním umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Pomajzlová. Číst Vidět nebo číst: Kapitoly o vztahu obrazu a slova v moderním umění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha na pomezí vizuálních studií, literární historie a sémiotiky se zabývá vztahem obrazu a slova v českém umění dvacátých a šedesátých let 20. století. Sleduje překračování hranic mezi obrazem a slovem, zabývá se vizualizací slov i případy, kdy obraz zastupuje text. Všímá si, jak se může obraz se slovem prolínat, spojovat, střetávat nebo posouvat na jeho místo. Umění konfrontuje s širší oblastí vizuality (obrazové hádanky, piktogramy, mapy, knižní grafika, reklama aj.) a zabývá se rolí, jakou různé podoby sdělení ve společnosti hrají.


...a pomezí vizuálních studií, literární historie a sémiotiky se zabývá vztahem obrazu a slova v českém umění dvacátých a šedesátých let 20 ... PDF Univerzita Palackého v Olomouci - Theses ... . století. Sleduje překračování hranic mezi obrazem a slovem, zabývá se vizualizací slov i případy, kdy obraz zastupuje text. Knihy Umění Design. Design - strana 4 z 43. ... Vidět nebo číst (Kapitoly o vztahu obrazu a slova v moderním umění) Alena Pomajzlov á • Nakladatelství Lidové noviny, 2020 . Připravujeme, k dispozici bude 30.9.2020. Kniha na pomezí vizuálních studií, literární historie a sémiotiky se zabývá vztahem obrazu a slova v ... Vraťme modernitě její lesk! - Délský potápěč ... . Připravujeme, k dispozici bude 30.9.2020. Kniha na pomezí vizuálních studií, literární historie a sémiotiky se zabývá vztahem obrazu a slova v ... Vidět nebo číst (Kapitoly o vztahu obrazu a slova v moderním umění) ... bude 30.9.2020. Kniha na pomezí vizuálních studií, literární historie a sémiotiky se zabývá vztahem obrazu a slova v českém umění dvacátých a šedesátých let 20. století. Sleduje překračování hranic mezi obrazem a sl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY